Кухня в стилі кантрі з шиком

Житло зі зрубу не обов’язково має нагадувати будиночок на гірськолижному курорті. Зруб може бути повітряним і шикарним.

Важкі часи сприяють винахідливим ідеям. Чим більше бажання обійтися дешевше, тим симпатичніші саморобні або перероблені речі. Як завжди, гроші, які ви планували витратити на будівництво будинку, закінчаться набагато швидше, ніж ви думали. Тому необхідно було зробити життєво важливий простір придатним для використання з невеликим бюджетом. Кухня тут спроектована економно, поєднуючи північну білизну з південними теплими тонами.

 

 

Економні рішення та креативні ідеї

Стіну за робочою поверхнею не потрібно було облицьовувати керамічною плиткою – білу фарбу можна мити. Зруб, покритий зсередини і зовні “дихаючим” покриттям, здивує кожного, хто раніше бачив пожовклі зруби – наскільки інакше і наскільки круто!

 

Міцні краще, ніж антикварні

Зазвичай власники будинків зневажливо ставляться до міцних меблів радянських часів. Вважається, що не дуже старі, але й не дуже нові меблі в сільському будинку перебувають у поганому стані – шухляди не відкриваються, а дверцята шаф пофарбовані кількома шарами фарби для підлоги. Здебільшого це темно-коричнева фарба, яку важко видалити, і не кожен наважиться її зішкребти. Однак, якщо ви це зробите, з неокласичного монстра – поношеного шикарного заміського будинку – можна створити щось на кшталт середземноморського рустикального орнаменту.

Антикваріату, що був у вжитку, можна навіть сказати, надмірно експлуатованому, можна надати теплий відтінок – меблі з рустикальною конструкцією набагато більше пасують до заміського будинку, ніж поліровані антикварні вироби. Не хвилюйтеся, якщо “зроби сам” проглядається на кожному кроці. Так і повинно бути – це будинок, в якому можна жити, а не просто витирати пил. І навіть шухляди почнуть працювати, якщо їх трохи відшліфувати і дати їм як слід просохнути.

 

Атмосферна любов у смужках і квадратах

Асортимент тканин для заміського будинку різноманітний і широкий. Жоден пристойний заміський будинок не обходиться без квітів. Квіти треба поєднувати з більш серйозними смужками та квадратами. Результат виходить досить крутий. Бабусине мереживо також впишеться в заміський будинок як влите. Гра з тканинами – це виклик, і балансування на межі доброго смаку – чи не забагато, чи не замало?

Але подивіться самі. У чудовому еклектичному стилі люстра з мідним волоссям хизується своїми строкатими абажурами. Оригінальність одразу впадає в око, і перше, на що звертає увагу кожен, хто заходить на кухню, – це витончений світильник з квітами, квадратами та смужками над столом. На стіні висить романтична картина Мар’ю Віллем із зображенням троянд у відповідних тонах. Якщо в останні роки картини з квітами були незаслужено відсунуті в тінь, то тепер настав час повернути їх на п’єдестал.

Смугаста фіранка для внутрішнього дворика додає кухні трохи морського стилю, а квадратна фіранка конкурує з класичною кахельною підлогою. За старомодною завісою можна розмістити посудомийну машину або духовку.

На біло-чорній підлозі – гірчично-темна порцеляна, викладена у формі майбутніх кухонних меблів з великою продуманістю.

На пісочно-коричневих оштукатурених стінах також в’ються ліани квітів. Для цього вправний сім’янин вирізав з фанери шаблон і, вивернувши його навиворіт, набив внутрішню частину шаблону білим гіпсом.

 

Похвала старій фарфоровій порцеляні

Потертий або шеббі-шик надає перевагу посуду, який раніше був ніжним і рожевого кольору. Стіл, накритий для прийому гостей, не заперечуватиме, якщо кожна тарілка, чашка чи келих будуть відрізнятися один від одного. Наливання гарячого напою зі старовинного кавника робить момент неповторним.

У старовинній буфетній шафі зберігається набір фаянсового посуду з рожевим розписом епохи неокласицизму та обідній стіл на дванадцять персон. Дивно, але замість того, щоб бути огидними, вони надзвичайно милі і вписуються в повітряну і розслаблюючу заміську печеру.

Настав час для кавників, які мільйонами витікають з російських заводів посуду і тепер валяються в пунктах прийому вторсировини, знову знайти відданих користувачів, які знають, як виставити їх на своїх полицях.

Отже, якщо ви не любите кіла-колу або фарфоровий посуд на відкритих полицях, шикарний і повітряний стиль не для вас.

 

Поради, як зробити своїми руками

  1. Зі старого фермерського столу сім’я витягла чотири побиті та поцятковані мишами шафи радянських часів. Їх ретельно вимили і залишили висихати на сонці.
  2. Кілька шарів старої фарби було знято гарячим феном. Відшліфували ексцентриковою шліфувальною машиною та ручною шліфувальною машиною.
  3. Шафи пофарбували меблевою фарбою у ванільно-сірий та блакитний кольори. Старі дерев’яні ручки шаф були висвердлені і замінені на порцелянові, придбані в магазині Universaal Universum.
  4. На шафах намалювали троянди синьою та акриловою фарбою. Для того, щоб троянди виглядали однаково, дизайн спочатку намалювали на папері, а потім притиснули олівцем через папір до шафок. Якщо перевернути папір навпаки, то вийде та сама форма у дзеркальному відображенні.
  5. Оскільки кухонна стіна була набагато довшою, ніж потрібно для шаф, прогалину заповнили полицями, також пофарбованими в жовтий колір, вирізаними з дерев’яної плити і скріпленими між собою гвинтами, для яких випадково знайшлися кошики потрібного розміру в Йюську.
  6. На робочу поверхню батько сімейства поклав довгу дерев’яну дошку, яку пофарбував і змастив олією. Щоб стільниця виглядала більш солідно, в місці з’єднання шаф зі стільницею був закріплений молдинг.
  7. Отвір, вирізаний для невеликої газової плити, залишили з відповідним за розміром шматком плити, який можна використовувати як обробну дошку, а також як плиту, коли стільниця закінчується.
  8. Відкриті настінні полиці вирізані з цільних брикетів, а лоткам надали м’якшої форми за допомогою лобзика.
  9. Поламану та викривлену люстру знайшли в Центрі нерухомості, де вона кілька років нещасно нудилася під стелею, з її зламаних куполів трагічно капали краплі. Її пофарбували в мідно-сірий колір, як і штори, а куполи обтягнули свіжою тканиною з яскравими візерунками. Надто золотиста лампа для малювання також чекає своєї черги на фарбу.

 

Різдвяний аромат у старому графині для води

У графині не компот, як можна подумати на фото. Насправді там зберігається вишнева наливка для осінніх вечорів або для різдвяного столу.

Рецепт:

  1. Наповніть ємність об’ємом 1 л стиглими ягодами.
  2. Змішайте 1 л горілки та 1 кг цукру і залийте сумішшю ягоди.
  3. Закрийте ємність. Періодично збовтуйте. Наливка зберігатиметься кілька місяців.
  4. Після цього процідіть ягоди та розлийте солодкий напій у красиву пляшку.

Ці кроки допоможуть вам створити унікальну кухню в стилі кантрі з шиком, використовуючи доступні матеріали та трохи креативності.