Чому саме Finnlog?

Купівля будинку – непросте завдання: ринок насичений продавцями будинків, що робить вибір досить складним. Ми допоможемо Вам прийняти правильне рішення.

Чому саме Finnlog?

Власник торговельної марки Finnlog – Finnlog OÜ – має кредитний рейтинг «АА», що видається Krediidiinfo, і функціонує на багатьох ринках вже 14 років.

Будівництво оселі – велика інвестиція. Знайдіть виробника, на якого Ви можете покластися!

Finnlog пропонує найкращу якість

Якість клеєного брусу, який використовується при будівництві будинків Finnlog, контролюється фінською державною організацією з нагляду. Досвіду фахівців Finnlog можна довіряти: кожна бригада щорічно зводить понад десяток будинків, а середній робочий стаж кожного працівника налічує понад п’ять років.

Цінуйте високу якість життя і завжди обирайте найкраще!

Сертифікований матеріал

Finnlog використовує при будівництві будинків матеріали, які мають виданий «Eurofins» – європейський технічний сертифікат.

Дані документи підтверджують, що кожен будинок Finnlog відповідає суворим вимогам.

Будинки Finnlog мають надійну гарантію

Finnlog дає десятирічну гарантію на тримальні конструкції будинку, що купується.

Таку гарантію здатне видавати лише підприємство, яке вже проіснувало на ринку не менше того ж терміну!

Будинки із клеєного брусу Finnlog добре тримають тепло

Дослідження Талліннської Технічної Вищої школи, проведене в 2009 році, показало, що теплостійкість брусових стін Finnlog у реальних погодних умовах на 15% краща за показник теплостійкості, який використовується при розрахунках в даний час.
При виборі будинку не дозволяйте ввести себе в оману випадковим думкам, вивчіть питання ґрунтовніше!

Стильна архітектура

Співпраця з багатьма відомими архітекторами дозволила компанії Finnlog створити власний своєрідний і приваблюючий погляд стиль брусової архітектури, що гарантує своїм новаторством комфорт та функціональність.

Ми вважаємо, що будівництво будинку має бути схожим на пошиття костюму у кравця, а саме – повністю відповідати бажанням та потребам мешканців.