Наша історія

2003 року в Естонії заснували Finnlog Group OÜ. За цей час підприємство зросло, і сьогодні це вже група підприємств, які діють як на території Естонії, так і за її межами. Частка експорту з кожним роком зростає і сьогодні експорт становить майже 65% загального обороту фірми. Основними експортними ринками є Фінляндія та Німеччина. Завдання Finnlog Group OÜ – координування, управління та об’єднання в єдине ціле власних дочірніх підприємств.

Finnlog OÜ в основному займається проектуванням будинків із брусу та їх реалізацією на території Естонії, а також за її межами. У цьому підприємстві також відбувається розвиток всіх галузей проектування. Ми вважаємо дуже важливим розвивати сучасну дерев’яну архітектуру і, тим самим, вирізнятися серед конкурентів. Протягом останніх кількох років ми активно займалися розвитком відділу проектування Finnlog OÜ.

Finnlog Ehitus OÜ займається будівництвом дерев’яних будинків та розвитком даної області. Дуже важливо, щоб якісний та цінний матеріал правильно використовувався та встановлювався. Наші фахівці з будівництва мають багаторічний досвід, багато з них працюють у нашій компанії з дня її заснування. Програми навчання, співпраця з рядом провідних фахівців у різних галузях (наприклад, у сфері підвищення енергоефективності) та незалежні фахівці з будівельного нагляду, що залучаються до перевірки нашої роботи, створюють необхідні переваги для пропозиції якісних будівельних послуг.

Finnlog CLT- ja Hirsitalot – це наше дочірнє підприємство, яке зареєстроване у Фінляндії та пропонує будівельні послуги на ринку наших північних сусідів. Отриманий у Фінляндії досвід зведення дерев’яних будинків дає нам відмінну можливість використовувати сучасні та ефективні будівельні прийоми як в Естонії, так і на території інших країн.

Наші основні принципи створюють основу для постійного та стабільного розвитку нашого підприємства:

  • Екологічно-чисті та природні матеріали

Наші будинки бережуть природу та створюються з натуральних природних матеріалів

  • Всіляко підтримуємо творчість та постійний розвиток

Наша фірма воліє дивитися далеко в майбутнє, постійно розвиваючись, і наше завдання – безперервний розвиток дерев’яної архітектури та її оновлення

  • Чесність та відкритість

Завжди підтримуємо ініціативу наших співробітників та їхнє бажання відповідати за свої рішення.

Логотип Finnlog символізує багаторічні традиції дерев’яного домобудування Північних країн, надійність та захист, що несуть наші будинки, а також поєднує сучасну архітектуру з дерев’яним домобудуванням.

Структура підприємства

Finnlog OÜ в основному займається проектуванням будинків із бруса та їх реалізацією на території Естонії, а також за її межами. У цьому підприємстві також відбувається розвиток всіх галузей проектування.

Finnlog Ehitus OÜ займається будівництвом дерев’яних будинків та розвитком даної галузі.

Finnlog CLT- ja Hirstitalot – це наше дочірнє підприємство, яке зареєстроване у Фінляндії та пропонує будівельні послуги на ринку наших північних сусідів.

Завдання Finnlog Group OÜ – координування, управління та об’єднання в єдине ціле власних дочірніх підприємств.