БУДИНОК ІЗ CLT-ЕЛЕМЕНТІВ

Будинок із CLT-елементів: натуральний і енергоефективний будинок з масивної деревини

clt-elementmaja
Villa Lippa Kisakallio – це збірний будинок CLT у Фінляндії, побудований як будинок для відпочинку.
БУДИНОК ІЗ CLT-ЕЛЕМЕНТІВ

Будинок Finnlog із CLT-елементів поєднує в собі найкращі характеристики будинку з брусу та будинку на дерев’яних каркасах. Чудовий мікроклімат дерев’яного будинку та натуральність у поєднанні з енергоефективністю будинків з дерев’яного каркасу та архітектурними можливостями дозволяють у результаті створити унікальний, натуральний та енергоефективний будинок, побудований повністю з деревини.

ЩО ТАКЕ CLT?

CLT або багатошарова клеєна дерев’яна панель, складається з щонайменше трьох склеєних між собою шарів суцільного пиломатеріалу, які укладаються у взаємно перпендикулярних напрямках. CLT – дуже міцний натуральний будівельний матеріал з високою витривалістю до навантажень, який відмінно комбінується з іншими будівельними матеріалами.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ

Енергоефективність стінових конструкцій забезпечується за рахунок повітро- та теплонепроникної зовнішньої конструкції. Стіновий елемент CLT складається з багатошарової деревини з поздовжньо-поперечним розташуванням шарів, целюлозної вати, вітрозахисного паперу та зовнішньої обшивки.

НАТУРАЛЬНИЙ І ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ

Деревина є відновлюваним ресурсом та збалансованим будівельним матеріалом, для виробництва якого витрачається набагато менше енергії порівняно з іншими будівельними матеріалами. Крім цього, в будинках Finnlog із CLT-елементів використовується натуральна утеплювальна вата з волокна деревини.

ПОВНОЦІННЕ СЕРЕДОВИЩЕ ПРОЖИВАННЯ

Безперечно, деревина є хорошим утеплювачем та регулятором вологості, завдяки чому повітря в дерев’яному будинку стає чистим та легким. Відносна вологість внутрішніх приміщень є важливим фактором комфорту. Деревина – натуральний будівельний матеріал, який не виділяє у повітря шкідливих сполук.

УНІКАЛЬНИЙ ТА ЕКСКЛЮЗИВНИЙ

Будинки Finnlog із CLT-елементів унікальні та створюються, виходячи з потреб та побажань клієнта. На вибір пропонуються декілька різних матеріалів зовнішньої обробки: панелі з колод, штукатурка, цементноволокнисті плити. Це надає свободу в плані архітектурного вибору, а будинок із CLT-елементів ідеально виглядатиме як у сільському ландшафті, так і у місті.