Екологічність житла

Якщо Ви живете в будинку від Finnlog, Ви зберігаєте здоров’я та природу, а також шануєте традиції

Здорова, ідеальна атмосфера для життя

Дедалі більше людей приділяє увагу своєму способу життя. Тенденції вказують на те, що перевага більш корисним для здоров’я продуктам надається ними свідоміше, ніж раніше. Ймовірно, це багато в чому пояснюється особистим досвідом: люди розуміють, що можуть самостійно підвищити рівень життя, роблячи правильний вибір.

У сучасних брущатих стінах традиції предків поєднуються з можливістю відновити природне життєве середовище. Коли Ви доторкаєтесь до зроблених з колод стін, Ви відчуваєте приємне тепло. Ці стіни зберігають, а часом і відновлюють можливість перебувати на природі добу безперервно. Стабільний режим вологості та властивість брусу зберігати тепло зводять до мінімуму виникнення алергічних захворювань та зміцнюють як фізичне, так і духовне самопочуття.

Природні візерунки доповнять ідилію довкілля Вашої родини.

Будинок, що береже природу

Людська увага переважно звертається на теплостійкість будинку. Звичайно, це вкрай важливий аспект. Ми також маємо обміркувати шляхи зменшення свого екологічного відбитку. У даному питанні зроблений з колод будинок, безсумнівно, займає лідируючу позицію.
• Будуючи будинок з матеріалу, що виріс у лісі, ми використовуємо відновлювальні екологічні ресурси. Таким чином, ми даємо молодшим поколінням можливість отримувати тут необхідну сировину протягом наступної сотні років.
• При виробництві брущатого матеріалу, що використовується для будинків Finnlog, відсутній невикористаний залишок. Всі обрізки деревини використовуються для опалення – ми не маємо потреби у горючих корисних копалинах.
• Коли-небудь в далекому майбутньому, коли термін експлуатації будинку закінчиться, дерево швидко повернеться в природний життєвий цикл;
Утилізація брусу також проводиться природним чином.

Якщо Ви живете  в будинку з брусу, Ви використовуєте природу настільки, наскільки це потрібно, і так мало, наскільки це можливо.

Зв’язок із минулим надає сил

З покоління в покоління люди зберігали та передавали свої звичаї. Будівництво зроблених з колод будинків – це, звичайно, один з найбільш наочних прикладів передачі традицій. Безперервність зведення зроблених з колод будинків в Естонії обумовлюється практичними міркуваннями: тут було багато лісу, достатньо, щоб будувати з нього житло.

Традиції тісно пов’язують нас із сімейним корінням. Людська душа завжди прагне поєднатися з досвідом і побутом своїх попередників – це дарує почуття безпеки та сили рухатися вперед.

Будинок, при будівництві якого використовувалися знання та цінності, що передаються з покоління в покоління, здатний забезпечити своїм мешканцям комфорт та надійність.